HAKKIMIZDA

BİZİ TANIMAYA NE DERSİN ?

CLOUD FACTORY HAKKINDA

Cloud Factory, Geçmişten gelen eğitim ve tecrübelerimizle hızla yükselip gerek kamu gerek özel sektördeki uygulamalarımızla birçok başarılı işlere imza atmıştır. Sahip olduğumuz referanslarla uygun fiyat, güvenilir hizmet, hızlı çözüm ve proje geliştirmelerimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Müşteri potansiyeli ve memnuniyetiyle Türkiye’de tercih edilen ilk beş firmadan biri olarak hizmetlerimizi en üst seviyelere çıkarmak ilk hedefimizdir.

Cloud Factory müşterileriyle kurduğu güven ilişkisine önem vererek, projelerimizin her aşamasında şeffaflık ilkesiyle, en optimal teknolojileri ile hizmet sunarak, ekonomik olarak bütçenizi sarsmadan, müşterinin güncel yaşamında karşılaşabileceği sıkıntıları hızlı çözümleri ile eriten ve yarınlarını daha verimli hale getirmeyi amaçlayan, dünya çapında faaliyet gösteren en iyi yazılım, en iyi pazarlama, en iyi danışmanlık diyenlerin yanındadır.

 

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, hem ulusal hem de uluslararası platformda başarıları ve kalitesiyle tanınan, iş hayatında yaşanan sorunlara yazılımsal çözümler üreten, özgün çözümleri ile teknolojiye ve sektöre yön veren, farklılıklar yaratarak bölgesel ve küresel anlamda kalıcı üstünlükler sağlayan, alanında lider ve öncü bir şirket olmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, yazılım geliştirme, proje büyütme, sistem entegrasyonu ve gelişen web teknolojisine uyumlu farklı ve yenilikçi yaklaşımlarla müşterilerinin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan, kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktır.

Bizi Tanı

2018 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz; Web ve Mobil pazarlamaya yeni bir soluk getiren çözümler ile hizmetlerinizi ve ürünlerinizi yer ve zaman sınırı olmaksızın ulaşılabilir kılmaktadır. Müşterilerimiz için en doğru ve en avantajlı seçenekleri belirlemek, gizliliğe ve güvenliğe verdiğimiz önemle müşterilerimizin güvenini ve bağlılığını kazanabilmek,uzman kadromuzu sürekli genişleterek, müşteri portföyümüzü geliştirmek ve müşteri isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmektir.

CLOUD FACTORY YAZILIM

Sizlere en yeni teknolojileri en yeni sistemleri sunarak sizi geliştirmeyi hedefliyoruz

Web Projeleri
Kurumsal Yazılımlar
E-Ticaret Paketleri
Mobil Uygulama
Masaüstü Program